پرداخت هزینه و ثبت نام آزمون دولینگو

در این گفتار شما را با روش ثبت نام در سایت آزمون رسمی دولینگو و هم‌چنین خدمات ایران دولینگو در پرداخت مجازی هزینه ثبت نام آزمون دولینگو در سال ۲۰۲۰ میلادی برای متقاضیان آشنا می کنیم. اگر با سوالی روبرو شدید، پرسش های خود را از طریق کامنت در انتهای گفتار به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

آزمون دولینگو چیست؟

آزمون دولینگو را رقیب آیتلس (IELTS) و تافل (TOEFL) دانسته اند اما این آزمون ربطی به آزمون GRE و GMAT که برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد  و دکتری دانشگاه های آمریکای شمالی نیاز است، ندارد. آزمون دولینگو (DUOLINGO) که با نام DET یا DOULINGO ENGLISH TEST نامیده می شود، آزمونی است تطبیقی و رایانه محور مثل آزمون تافل اینترنتی (TOEFL ibt) که با رایانه از شما آزمون میگیرند. تطبیقی یعنی سوالات بعدی بر اساس عملکرد شما در پاسخ به سوالات قبلی طرح می شود. یعنی با یک آزمون هوشمند مواجه هستید.

در آزمون دولینگو، شما بایستی مهارت استفاده از رایانه داشته تا مهارت دانش زبان انگلیسی (English Language Proficiency) شما بررسی شود و مورد سنجش قرار بگیرد. در چند سال اخیر صدها دانشگاه در ۵ قاره جهان مدرک آزمون دولینگو را به عنوان یکی از نیازمندی های پذیرش (Admission’s requirement) متقاضیان تحصیل در رشته های انگلیسی زبان قبول کرده اند. بر خلاف آیلتس و تافل، نمره آزمون دولینگو بین ۱۰ تا ۱۶۰ و نمرات در ۵ سطح A1 تا C1 طبقه بندی می شود.

آزمون دولینگو در روزگار کرونایی جهان ، تنها آزمون بین المللی و معتبر زبان انگلیسی است که به صورت آنلاین برگزار می شود.  البته آزمون دولینگو با آیلتس و تافل تفاوت هایی دارد که در سایت در مقالاتی به آن اشاره شده است. یکی از امتیازات عالی آزمون دولینگو، هزینه کم ثبت نام و شرکت در آزمون دولینگو است که یک چهارم آیلتس و تافل هزینه دارد. شما می توانید هر ۱۰ روز یک بار در آزمون دولینگو شرکت کنید. مدت زمان آزمون دولینگو فقط ۶۰ دقیقه است که از مزایای آزمون در برابر آیلتس ۱۶۰ دقیقه ای و  تافل ۲۴۰ دقیقه ای است.

ثبت نام آزمون دولینگو

به منظور شرکت در آزمون دولینگو بایستی به سایت رسمی آزمون دولینگو در نشانی ENGLISHTEST.DUOLINGO.COM رجوع کنید. طبق اعلام این سایت در اکتبر ۲۰۲۰ میلادی، می توانید آزمون دولینگو را در ۱ ساعت شرکت کرده و نتیجه آزمون دولینگو را ظرف ۲ روز دریافت کنید. بیش از ۲۰۰۰ موسسه، کالج و دانشگاه در سراسر جهان، مدرک آزمون آنلاین دولینگو را قبول دارند.

به منظور ثبت نام در آزمون دولینگو بایستی به بخش SIGN UP بروید که در نشانی: ENGLISHTEST.DOULINGO.COM/REGISTER در دسترس است و در عکس زیر تصویر این صفحه نشان داده شده است.

D1 300x187 - جزییات پرداخت هزینه و ثبت نام آزمون دولینگو

شما بایستی اول سن و پست الکترونیکی و رمز عبور را وارد کنید. سپس روی گزینه NEXT کلیک کنید. صفحه زیر نمایش داده می شود.

D2 300x188 - جزییات پرداخت هزینه و ثبت نام آزمون دولینگو

بایستی مشخص کنید که قصد شرکت در آزمون دولینگو به منظور اپلای چه مقطع تحصیلی دارید. مثلا:

  • UNDEGRADUATE UNIVERSITY ADMISSION (پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه ها)
  • GRADUATE ADMISSIONS (پذیرش مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها)
  • MIDDLE OR HIGH SCHOOL ADMISSION (پذیرش کالج یا دبیرستان)
  • APPLYING FOR A JOB OR PROMOTION (شرکت در آزمون به منظور اپلای فرصت شغلی یا ترفیعات)
  • NONE OF THE ABOVE (هیچ کدام از موارد بالا)

سپس روی گزینه نارنجی رنگ CREATE ACCOUNT کلیک کنید. صفحه ای که تصویر آن در عکس زیر مشاهده می کنید به نمایش در می آید.

D3 300x215 - جزییات پرداخت هزینه و ثبت نام آزمون دولینگو

شما می توانید در عرض ۱۵ دقیقه، در یک آزمون آنلاین دولینگو شرکت کنید. لذا روی گزینه PRACTICE TEST کلیک کنید. اگر قصد شرکت در آزمون بین المللی دولینگو دارید باید ۴۹ دلار پرداخت کنید. پس روی گزینه BUY NOW کلیک کنید. پس از کلیک، صفحه ای که تصویر آن در عکس زیر به نمایش در آمده، ارائه می شود.

D4 300x183 - جزییات پرداخت هزینه و ثبت نام آزمون دولینگو

پرداخت هزینه آزمون انگلیسی دولینگو

شما بایستی برای پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون دولینگو، اکانت فعال PAYPAL یا VISA CARD یا MASTER CARD یا AMERICAN EXPRESS داشته باشید. برای عزیزانی که دسترسی به اکانت پی پال یا کارت اعتباری بین المللی به منظور پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو ندارند، موسسه دولینگو ایران این امکان را فراهم کرده است تا با پرداخت معادل ریالی آزمون، فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو را به راحتی انجام دهند.

 

اعتماد به ایران دولینگو برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو

وبسایت ایران دولینگو ، با دارا بودن نماد اعتماد زرین پال، امکان پرداخت آنلاین هزینه آزمون دولینگو را برای ایرانیان در سراسر کشور فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با بخش تماس با ما در ارتباط باشید و از مشاوران ما بهره مند شوید.

سایت ایران دولینگو خدمات پرداخت مجازی هزینه ثبت نام آزمون دولینگو متقاضیان ایرانی ثبت نام در آزمون دولینگو را انجام می دهد و خدمات مشاوره زبان انگلیسی و آمادگی آزمون دولینگو ندارد. اگر چه با مراجعه به بخش مقالات سایت، می توانید اطلاعات کاربردی خوبی درباره تجربیات واقعی شرکت کنندگان ایرانی آزمون دولینگو در هفته های قبل و نکاتی که برای کسب نمره حداکثری در آزمون دولینگو نیاز دارید را مطالعه بفرمایید.

مشاهده کارنامه شرکت کنندگان آزمون دولینگو در سایت رسمی آزمون دولینگو است و نه سایت ایران دولینگو. و ایران دولینگو صرفا خدمات پرداخت مجازی و مشاوره ثبت نام را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

با توجه به نوسانات نرخ ارز در ایران به خصوص تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر ۲۰۲۰ و احتمال افزایش روند قیمت دلار در سال ۲۰۲۱ میلادی، در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در آزمون دولینگو و پرداخت هزینه ثبت نام از طریق خدمات پرداخت مجازی ایران دولینگو اقدام کنید.

آخرین خبرها و اطلاعات از آزمون دولینگو را در سایت ایران دولینگو دنبال کنید. لینک این گفتار را از طریق کانال هایی که در شبکه های اجتماعی در اختیار داشته و عضو هستید، به اشتراک بگذارید تا دوستان و آشنایان شما که مشتاق مهاجرت و تحصیل رایگان در خارج از کشور در سال ۱۴۰۰ شمسی به بعد هستند، از شرایط ثبت نام و پرداخت ریالی آزمون دولینگو در تهران، مطلع شوند.