قوانین پرداخت هزینه آزمون دولینگو

من با انتخاب گزینه “قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم” و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:

ثبت نام در آزمون دولینگو

 

۱-در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند نادرست بودن رمز عبور و یا نام کاربری ارسال شده توسط کاربر ، و یا هر مشکل دیگر،  ایران دولینگو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین ایران دولینگو  حق دارد به طور کامل مابه تفاوت مبلغ ناشی از نوسانات ارز را از این جانب دریافت نماید.

۲- ایران دولینگو حق دارد سفارش من را به دلایل مشکلات ارزی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت ایران دولینگو کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند.

۳-  مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه وبسایت ایران دولینگو  نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.

۴-من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت ایران دولینگو ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه ایران دولینگو نخواهد بود.

۵-من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.

۶- از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب ، ایران دولینگو  تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه ایران دولینگو  مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط ایران دولینگو  انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.

۷-استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .

۸-و در نهایت توجه داشته باشید که به دلیل تحریم های بانکی و مالی ایران  کلیه پرداخت ها توسط حساب های بین المللی شخص ثالث صورت میگیرد و قابل پیگیری نمیباشد، لذا مسئولیت هرگونه مشکل احتمالی از قبیل مسدود شدن اکانت و یا ریفاند مبلغ به عهده ایران دولینگو نمی باشد.

جهت ثبت نام در آزمون دولینگو بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در آزمون دولینگو