پکیج تمرینی و نمونه سوالات واقعی آزمون دولینگو

این روزها بدلیل شیوع بیماری کرونا، فرصت مناسبی است، که سطح مهارت زبانتمان را محک بزنیم و به سراغ آزمون انگلیسی Duolingo برویم! دولینگو(duolingo) یک سنجش مهارت زبان انگلیسی آنلاین است، که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۳۶۵ روز سال در دسترس است. مدت زمان این آزمون کمتر از یک ساعت است. برای انجام این آزمون تنها ۴۹ دلار باید پرداخت کنید و نیازی به حضور در مراکز زبان ندارید! نمرات این آزمون به مدت دو سال اعتبار دارد. برای ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

آمادگی برای امتحان Duolingo کاری دشوار است، زیرا قرار است مهارت شما در توصیف عکسی که هرگز ندیده‌اید سنجیده شود! بااین‌وجود چندراه کار وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از آماده بودن آن انجام دهید.

بهترین کاری که می‌توانید برای کسب نمره خوب در آزمون Duolingo انجام دهید این است که روی کل مهارت زبان انگلیسی خود با استفاده از مطالب سطح بالا کارکنید. این مسئله شامل خواندن مقالات خوب می‌شود (نیویورکر و وال‌استریت ژورنال)، گوش دادن به پادکست‌ها به زبان انگلیسی و مکالمه‌های زیاد با انگلیسی‌زبانان.

ما در مجموعه ی ایران دولینگو، با ساده ترین شکل و با جریانی روان و زیبا، دولینگو را آموزش می دهیم. ایران دولینگو، تمام آن چیزی است که یک متقاضی برای این آزمون احتیاج دارد. این مجموعه می تواند شما را به نمره دلخواهتان برساند.

ایران دولینگو، نمونه های تمرینی که برای آمادگی دولینگو نیاز دارید تا بتوانید دانش و مهارت خود را بالا برده و سپس در آزمون شرکت کنید را در یک پیکج آماده کرده است. از این پکیج می توانید به صورت نمونه های تمرینی در بخش های مختلف  آزمون استفاده کنید.  پکیج تمرینی ایران دولینگو برای سلف استادی مناسب باشد.

این پکیج شامل نمونه سوالات در بخش های زیر می باشد:

  1. تعدادی از نمونه سوالات اصلی آزمون
  2. نمونه های تمرینی مطابق با استانداردهای آزمون اصلی

این پکیج که مجموعه ای از سوالات تمرینی را در برمی گیرد می تواند در کنار  مطالعه منابع عمومی انگلیسی ، موفقیت شما را تضمین کند.

برای خرید این پکیج بر روی لینک زیر کلیک نمایید

قیمت ۱۳۹ هزار تومان    ۷۹ هزار تومان